תוכנות להורדה

תוכנות לוינדוס להורדה בחינם

שחזור קבצים / שחזור מידע

שחזור מידע או שחזור קבצים מתייחס לפעולת שחזור הנתונים שנמחקו מדיסק הקשיח , זיכרון של מצלמה דיסק און קי וכל מידע מגנטית אחרת.
שחזור קבצים מתבצע בעזרת תוכנות יעודיות שתוכנות אלו מאתרים קבצים שנמחקו, אם צריך ואפשר מתקנים אותם ומעתיקים אותם לסיפריה אחרת.
ניתן לשחזר קבצים שנמחקו מסל המיחזור , שיחזור קבצים לאחר ביצוע פירמוט שלא במכוון , שיחזור קבצי וורד , שחזור קיבצי תמונה וגם שחזור קבצי מערכת.
ניתן לשחזר קבצים די בקלות בגלל אופי הפעולה של מערכת ההפעלה , יש טבלת קבצים שהיא מצביע על כל הקבצים שקיימים ושכאשר מבצעים מחיקה מה שנמחק זה המצביע מטבלת הקבצים, הקובץ הפיסי (שהוא אפסים ואחדים) לא נמחק , ואם רוצים לשחזר את הקובץ זו פעולה די פשוטה של סריקת הטבלה וסריקת הדיסק הקשיח.
מומלץ כאשר רוצים לשחזר קבצים או לשחזר מידע לא להעתיק קבצים חדשים לדיסק בקשיח או מדיה מגנטית אחרת בגלל סכנה של דריסה של נתונים שרוצים לשחזר.
כלל אצבע כאשר רוצים לשחזר קבצים או לשחזר מידע להפסיק להשתמש במחשב על סוף פעולת שחזור הקבצים

שחזור קבצים שנמחקו להורדה חינם ,שחזור מידע


שחזור קבצים DiskDigger

DiskDigger היא תוכנה לשחזור קבצים שנמחקו , התוכנה תומכת במגוון סוגי מדיה כגון : דיסק קשיח ,דיסק און קי ,כרטיס זכרון של מצלמה ועוד...
תוכנת שחזור זו יכולה...


שכפול דיסק קשיח

אם אתם צריכים לשכפל \ להעתיק דיסק קשיח , בעיקר את הדיסק שהווינדוס שלכם עליו ואתם רוצים לעשות את זה כאשר אתם הווינדוס רץ אז תוכנת DriveImage XML היא התוכנה המתאימה לכם.
DriveImage XML ה...

שחזור קבצים שנמחקו

שחזור קבצים שנמחקו יכולה להיות משימה לא קלה ומלחיצה , אבל היום יש כלים חינמים שעוזרים לכם לשחזר את הקבצים שנמחקו.
תוכנת שחזור קבצים שנמחקו Recuva ידועה כתוכנת שחזור קבצים קלה להפעל...

שחזור מידע מדיסק קשיח

WinHex היא יותר מתוכנת שחזור מידע , היא תוכנת שחזור וחקירה מקצוענית ביותר אבל כמובן שאפשר להשתמש בה לשחזור קבצים ומידע מדיסק הקשיח או מדיה אחרת.
לתוכנת WinHex יש מגוון רחב של שימושים: ...

תוכנת גיבוי למחשב Comodo

תוכנת גיבוי למחשב זו Comodo Backup היא תוכנת גיבוי חינמית שמאפשרת ביצוע גיבוי מתוזמן או לפי דרישה במגוון אפשרויות.
לתוכנת גיבוי זו יש מגוון אפשרויות גיבוי כגון : ...