תוכנות להורדה

תוכנות לוינדוס להורדה בחינם

אינטרנט אקספלורר 9 \ Internet Explorer 9

תאור התוכנה: הדפדפן החדש מבית מיקרוספוט , אינטרנט אקפלורר 9 הוא שיפור משמעותי מבין כל הדפדפנים של מיקרוסופט , הושקעו בו אלפי שעות אדם כדאי שהוא יהיה הדפדפן הבא. הדפדפן תומך בתקן HTML5 באופן מלא , יש לו שיפור משמעותי במהירות הגלישה ושיפור משמעותי במנוע הגאווה סקריפט , מה שהופך את הדפדפן לאחד הטובים . השיפורים כוללים: חוויה כוללת מהירה — טקסט, וידאו וגרפיקה עם האצת חומרה מזרזים את הביצועים וגורמים לאתרי אינטרנט לפעול בדומה לתוכניות המותקנות במחשב שלך.
עיצוב יעיל ופשוט יותר — מעניק לך את הפקדים הבסיסיים הדרושים לך ושם את אתרי האינטרנט שלך במרכז.
גישה בלחיצה אחת לאתרים המועדפים שלך — באמצעות התכונה 'אתרים מוצמדים', באפשרותך להגיע אל האתרים המועדפים שלך ישירות משורת המשימות של Windows מבלי שתצטרך לפתוח תחילה את הדפדפן.
חיפוש ושורת כתובת משולבים — מקום אחד לניווט באתר אינטרנט או להתחלת חיפוש.
דף 'כרטיסיה חדשה' שעוצב מחדש — כעת יש לך גישה מהירה לאתרים שבהם אתה מרבה לבקר, ובאפשרותך גם לפתוח מחדש כרטיסיות שנסגרו או את הפעלת הגלישה האחרונה שלך, או להתחיל הפעלה של גלישת InPrivate.
שילוב עם Windows 7 — באמצעות התכונות 'הצמדה', 'אתרים מוצמדים', 'רשימות קפיצה' ופקדי תצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות, Internet Explorer 9 ו- Windows 7 מעניקים לך את חוויית האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows.
ניהול הרחבות משופר — יועץ ביצועי ההרחבות מציין עבורך אם הרחבה מסוימת מאטה את הדפדפן שלך ומאפשר לך להפוך את ההרחבה ללא זמינה או להסיר אותה, דבר המסייע להבטיח שהדפדפן יישאר מהיר לאורך זמן. סיוע בשליטה על הפרטיות שלך — הגנת מעקב מאפשרת לך להגביל את התקשורת של הדפדפן עם אתרי אינטרנט מסוימים כדי לסייע בשמירה על פרטיות המידע שלך.
שמירה על סדר בהורדות שלך — מנהל ההורדות שומר רשימה מתעדכנת של הקבצים שאתה מוריד מהאינטרנט, מיידע אותך לגבי קבצים שעשויים להיות זדוניים ומאפשר לך להשהות ולהפעיל מחדש הורדה.
הדפדפן עובד במערכת הפעלה ווינדוס 7 וויסטה בלבד . גירסא זו היא גירסא מלאה , RTM של 32 ביט להורדה ישירה .
קטגוריה: תוכנות דפדפנים